Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

Biolog

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: 07BBE37E | aktuálnost: 21. 9. 2016

Vlastivědné muzeum Jesenicka, p.o. se sídlem ve Vodní tvrzi, Zámecké náměstí 1, 790 01 Jeseník, www.muzeum.jesenik.net, přijme: BIOLOGA na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:

VŠ magisterského stupně – obor biologie ukončený státní závěrečnou zkouškou, min. praxe v oboru biologie 3 roky, zájem o živou přírodu regionu, výborné komunikační a organizační schopnosti, praxe a zkušenosti v oblasti kurátorství výstav, schopnost systematické práce, publikační činnosti, nástup: 10/2016. Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou na minimálně 3 roky.
Strukturovaný životopis zasílejte na adresu organizace nebo e-mail: muzeum.sekretariat@jen.cz do 23.9.2016. Obálku označte heslem „BIOLOG“.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail