Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer technologického úseku

referenční číslo: 13174 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Máte praxi na pozici technologa ve strojírenství a zkušenosti s vedením lidí? Považujete se za člověka s přirozenou autoritou a je Vám vlastní inovativní přístup? Láká Vás práce na pozici MANAŽER TECHNOLOGICKÉHO ÚSEKU na Vysočině? Pak hledáme právě Vás

Stabilní česká strojírenská společnost hledá vhodné kandidáty na pozici:

MANAŽER TECHNOLOGICKÉHO ÚSEKU (45-60.000,- Kč)

Náplň práce

  • zavádění nových technologií do výroby
  • tvorba a optimalizace technologických postupů
  • vedení týmu technologů, jejich hodnocení a rozvoj
  • odstraňování nedostatků ve výrobním procesu
  • podílení se na zavádění nástrojů štíhlé výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici ve strojírenství
  • zkušenosti s vedením lidí podmínkou
  • dobrou orientaci ve výrobních technologiích
  • inovativní myšlení, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • odborné vzdělávání, možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc, firemní akce
  • místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha