Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní specialista (technolog)

referenční číslo: 8530 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máte zkušenosti v oblasti procesního inženýrství a zkušenosti s praktickým využitím principů štíhlé výroby? Domluvíte se anglicky? Hledáte práci ve výrobní automotive firmě? Pak čtěte dále.

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

PROCESNÍ SPECIALISTA - TECHNOLOG

Náplň práce

  • optimalizace výrobních procesů a výrobních technologií
  • příprava layoutů pro umístění technologií
  • řešení nových projektů v týmu spolupracovníků
  • aktivní jednání s dodavateli materiálů
  • aktivní komunikace s ostatními kolegy v anglickém jazyce
  • pravidelný reporting, vedení příslušné dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v automotive
  • středně pokročilá znalost AJ (denní využití)
  • znalost LEAN Manufacturing
  • samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • další kariérní nebo odborný postup
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha