Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

LANEX a.s.

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11406590744 | aktuálnost: 8. 12. 2016

SŠ elektro, kvalifikace dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. - §6 nebo §7, minimálně 2 roky praxe v údržbě výrobních strojů, znalost problematiky frekvenčních měničů a PLC výhodou, zkušenosti s dílčími opravami elektroniky, elektronických snímačů, znalost práce s technickou dokumentací (čtení schémat, identifikace závad v oblasti elektro a MAR), uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk. B.
Náplň práce: údržba a opravy výrobního vybavení a strojů, diagnostika elektro závad a jejich odstranění, údržba, zapojování a připojování rozvaděčů pro průmyslové použití, osazování elektronických prvků a připojování slaboproudých modulů.
Mzda 17 000 - 23 000 Kč, 21 dnů dovolené + 4 dny pracovního volna, příspěvek na stravování v závodní jídelně, příspěvek na penzijní připojištění, 2-směnný provoz + pohotovosti, pracoviště Bolatice, nástup ihned. KO: Štěpaníková Alena, tel.: 553 751 219 - volejte pouze PO - PÁ 8:00 -16:00 hod. Strukturovaný životopis zašlete na e-mail: personalistika@lanex.cz nebo na sídlo společnosti.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 17 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

LANEX a.s., Alena Štěpaníková, personalista, personalistika@lanex.cz, +420 553 751 219