Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Hradec Králové

Business development manager

(referenční číslo: 5-13-208113/JD)

Máte vystudovanou zemědělskou nebo veterinární univerzitu a rádi byste našli uplatnění v obchodu?

Už Vás nebaví sedět za stolem v kanceláři?

Láka Vás jezdit do zahraničí a zároveň čerpat plnou řádku benefitů?

Pokud máte zdravého obchodního ducha neváhejte reagovat na pozici NEW BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER pro dynamickou českou společnost zabývající se efektivní výživou zvířat.

Náplň práce:

  • Udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky
  • Uspokojování potřeb stávajících i budoucích zákazníků
  • Aktivní vyhledávání potenciálních obchodních partnerů
  • Identifikace nových obchodních příležitostí
  • Poradenství v oblasti efektivní výživy zvířat
  • Tvorba dlouhodobé organizační strategie
  • Práce v mezinárodních prostředí (Evropa, Blízký a Střední východ)
  • Služební cesty do dceřiných firem a k distributorům
  • Marketingové aktivity, PR
  • Příprava reportů, poskytování zpětné vazby managementu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v zemědělském, veterinárním nebo obchodním oboru
  • Zkušenosti z prodeje nebo poradenství, nejlépe v mezinárodním prostředí
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost německého jazyka výhodou
  • Samostatnost a ochota postavit se problémům čelem, zvládání práce pod tlakem
  • Výborné komunikační, vyjednávací, prodejní a prezentační dovednosti
  • Ochotu cestovat alespoň 40% pracovní doby
  • Znalost trhu s krmivy pro zvířata výhodou

Nabízíme:

Benefity:

  • automobil
  • mobilní telefon
  • notebook
  • penzijní připojištění
  • zázemí v ČR

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 50 000 Kč / měsíc
Region: Královéhradecký kraj
Obor: Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Zaměstnání