Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ventilace s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 7519370743 | aktuálnost: 5. 11. 2016

Místo výkonu: Poděbradská 186/56, Praha 9-Hloubětín
Kontakt: Melíšek Jaroslav, tel.: 606839673, e-mail: jobs@ventilace.eu

Hledáme kandidáta na obsazení pracovní pozice: "obchodní zástupce"-prodej ventilátorů a vzduchotechnických komponent.
U vybranného kandidáta předpokládáme: * stanovování vlastní obchodní strategie, vč.její aplikace v praxi * monitorování a analyzování trhu * uzavírání nových obchodů * schvalování obchodních smluv * reprezentování společnosti na jednáních s obchodními partnery, potencionálními zákazníky a dalšími subjekty.
U ideálního kandidáta dále předpokládáme: ÚSO, bakalářské nebo magisterské studium v oboru ekonomie, IT nebo technického směru technické a analytické myšlení, znalost práce na PC, řidičský průkaz - B výborné komunikační schopnosti, asertivita, samostatnost, zodpovědnost, sebedůvěra a pracovitost.
Vybrannému kandidátu jsem schopni nabídnout: pružnou pracovní dobu, možnost zaškolení a dalšího vzdělávání, základní plat a motivační prémie, osobní mobilní telefon, po zapracování i osobní služební vozidlo, při splnění zadaných obchodních parametrů vysoké cílové odměny.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 30 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail