Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr

referenční číslo: 11074 | aktuálnost: 6. 9. 2016

Máte zkušenosti se zlepšováním procesů ve výrobní společnosti? Hovoříte anglicky? Jste dostatečně komunikativní, organizačně zdatný a máte smysl pro systematickou práci?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR

Náplň práce

  • Zlepšování výrobních procesů vedoucích ke snižování nákladů a zlepšení vlastní výroby
  • Spolupráce s vedením, organizační a technické vedení techniků
  • Zodpovědný za zajištění efektivního chodu strojů, procesů, pravidelnou údržbu strojů
  • Školení, vedení a motivace vlastníků procesu
  • Tvorba školících materiálů
  • Vytváření a udržování pracovních návodek
  • Implementace změn
  • Pomoc zákazníkovi při řešení technických problémů s výrobky společnosti
  • Pomoc při zahájení či přesunu výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Víceletou praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Znalost mechaniky a elektromechaniky, PLC systémů výhodou,
  • Rozvinuté analytické myšlení, schopnost určovat si priority

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Velmi dobré mzdové podmínky
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Plzeň a blízké okolí

Mzda: 55 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha