Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Personal Consult s.r.o.

Nástrojař (P3433)

referenční číslo: 069FC984 | aktuálnost: 21. 1. 2017

Provádí činnosti spojené s údržbou a opravami forem a nástrojů v souladu s výrobním plánem, provádí činnosti spojené s preventivní údržbou forem a nástrojů v souladu s plánem preventivní údržby, provádí záznamy o provedených opravách a údržbě, provádí administrativní práce související s opravami a údržbou nástrojů, provádí převoz forem na opravu nebo modifikaci, provádí výměnu tvarů ve formách podle plánu výroby, provádí úklid pracoviště údržby nástrojů a strojů, provádí uložení nástrojů na předepsaná místa, komunikuje průběh oprav a údržby nástrojů s technikem nástrojů a ostatními odděleními.

Požadujeme:

M/ Ž, vzdělání SO v oboru, práce v třísměnném pracovním režimu, PC – MS Office, ŘP skupiny „B“, zodpovědnost, smysl pro detail, komunikační dovednosti, důslednost, samostatnost

Nabízíme:

Dynamická a různorodá práce v mladém kolektivu, perspektivní práce v renomované společnosti, příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu, zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště: okr. Chrudim

Region: Pardubický kraj, kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Specializace: nástrojař, operátor CNC strojů

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail