Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MEGATECH Industries Jablonec s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10980320752 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Požadujeme:
min. vzdělání: dokončená ZŠ/SO
praxe min. 1 rok na pozici skladník
praktické zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem
práce s čárovými kódy (scanner, čtečka)
znalost SAP výhodou
zdravotní způsobilost pro práci v noci
spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:
práce v třísměnném 8 h režimu nebo 12 h nepřetržitém režimu
nástupní mzda 13 800,- Kč hrubého:

  • základní hrubá mzda 10 000,- Kč
  • měsíční prémie 20 %
  • prémie za plnění docházkového fondu 1 000 Kč/měsíc
  • příplatky za směnování

po zapracování navýšení mzdy a přiřazení osobního ohodnocení
lze dosáhnout hrubé mzdy 17 000 Kč / měsíc
dovolená 5 týdnů
stravenky 70 Kč/den
příspěvek na penzijní připojištění
věrnostní odměna
odměna za hospodářské výsledky (2x ročně odměna ve výši 2 000 Kč)
pracovní poměr nejprve na dobu určitou, poté možnost prodloužení na neurčito
místo výkonu práce Jablonec nad Nisou

Náplň práce:
výdej zboží a obalů dle požadavků výroby
manipulace a skladování zboží v rámci činností jednotlivých středisek
dodržování metody FIFO, aktuálního skladového řádu, layoutu pracoviště a bezpečnostních předpisů
odvádění výroby ze střediska pomocí scanneru
zaskladňování odvedené výroby

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 13 800 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MEGATECH Industries Jablonec s.r.o., Bc. Veronika Tomášová, veronika.tomasova@mgtindustries.com, +420 483 336 360