Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Absolvent pro projekty ve strojírenství

referenční číslo: 7534 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste absolventem strojírenského oboru či člověkem z oboru s kratší praxí a zajímá Vás oblast projektového řízení? Domluvíte se alespoň jedním světovým jazykem a chcete se podílet na mezinárodních projektech?

Pak tuto možnost využijte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis

Náplň práce

  • Realizace projektů pro strojírenský průmysl na tuzemských i zahraničních trzích
  • Zastřešení projektů po technické stránce a zároveň jejich prezentování a dojednávání obchodních podmínek
  • Komunikace s klienty, partnery a subdodavateli v ČJ i AJ/NJ
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce s jednotlivými úseky podniku

Požadujeme:

  • Absolventy VŠ ze strojírenství (či kandidáty - juniory)
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • Organizační schopnosti a vůli rozvíjet se v oboru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Loajalitu vůči zaměstnavateli, stabilitu

Nabízíme:

  • Možnost pro absolventy získat cenné zkušenosti a stabilní pracovní pozici
  • Firemní vzdělávání v oblasti jazyků i oborových znalostí
  • Služební automobil pro výkon práce
  • Možnost účastnit se na zahraničních projektech
  • Lokalita: Mladá Boleslav

Mzda: 20 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha