Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VYSSPA Sports Technology s.r.o.

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10526670764 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Kontaktní osoba:
Mgr. Michaela Řádková, životopisy zasílejte prosím na e-mail: michaela.radkova@vysspa.cz.

Ucházet o zaměstnání se mohou pracovníci z celé ČR, zaměstnavatel poskytuje příspěvek na ubytování či dopravu.
Popis:
Společnost Vysspa Sports Technology s.r.o. působící ve sféře výstavby sportovních hřišť a pokládce umělých sportovních povrchů (umělá tráva, polyuretan, tartan, antuka ad.) hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici montážník sportovišť.
Náplň práce:
pokládka umělých povrchů převážně v terénu
stavba dětských hřišť
Požadujeme:
řidičské oprávnění skupiny B (C výhodou, nikoliv podmínkou)
minimálně vyučení v jakémkoliv technickém oboru
zkušenosti - praxe ve stavebnictví výhodou
čistý trestní rejstřík
časovou flexibilitu
technickou zdatnost
samostatnost při plnění zadaných úkolů, důslednost a odpovědnost
ochotu cestovat
ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
zajímavou stabilní práci v mladém kolektivu
odpovídající finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
stravenky
Místo výkonu práce: Plzeň/ČR
Mzda:
23 000 - 25 000,- Kč hrubého (po zapracování dle individuální domluvy)
NÁSTUP IHNED

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha