Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Agrobech, s.r.o.

Specialisté v oblasti agronomie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11508460726 | aktuálnost: 1. 10. 2016

Místo výkonu práce: Bechlín.
Pracovní náplň:
organizace práce na úseku rostlinné výroby o výměře cca 1000 ha
stanovení technologických postupů pěstování rostlin
organizace práce v oblasti technologie pěstování a chemické ochrany rostlin
vedení agendy související s vykonávanou prací
Požadujeme:
min. středoškolské vzdělání zakončené maturitou zemědělského směru
dobrou znalost práce na PC
ŘP skup. B (skup. T výhodou)
časovou flexibilitu
organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, schopnost vést skupinu pracovníků, aktivní přístup ke svěřeným úkolům, komunikační dovednosti
praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
odpovídající platové ohodnocení s podílem na hospodářském výsledku podniku
hlavní pracovní poměr
dovolenou 5 týdnů
příspěvek na penzijní připojištění
poskytnutí stravenek
služební mobilní telefon
zaměstnanecké benefity
Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky (7-15,30) nebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha