Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

V současné době hledáme brigádníky na výpomoc do poboček různých supermarketů v centru Brna i v okrajových částech. Jedná se o práci na pokladně, doplňování zboží či obsluhu u lahůdkovového pultu.

Výpomoc do supermarketů v Brně – až 95 Kč/hod, výplata týdně

referenční číslo: 6318 | aktuálnost: 2. 10. 2016

v současné době hledáme brigádníky na výpomoc do poboček různých supermarketů v centru Brna i v okrajových částech. Jedná se o práci na pokladně, doplňování zboží či obsluhu u lahůdkovového pultu. Předchozí zkušenosti v obchodě nejsou vyžadovány. Zaškolení na danou pozici zajistíme a proplatíme.

Nabízíme možnost volby místa výkonu práce i směn, které můžete odpracovat. Délka směn je různá od 4-hodinových směn až po 12-hodinové směny. Hledáme brigádníky na dlouhodobější spolupráci s pravidelnou docházkou min. 2-3x týdně, případně častěji, ale také pro nárazovou spolupráci např. na 1-2 týdny.

Tato brigáda je vhodná pro studenty, jako přivýdělek k druhému zaměstnání, pro OSVČ, maminky na rodičovské dovolené, ale také pro uchazeče evidované na úřadu práce. Stejně tak je tato brigáda vhodná i jako přivýdělek pro vitální důchodce.

V případě zájmu nám prosím do reakce uveďte, o jakou pozici máte zájem a jaké jsou Vaše časové možnosti docházení na brigádu.

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík
- potravinářský průkaz
- spolehlivost
- věk nad 18 let

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení dle obchodního řetězce od 85 Kč/hod. do 95 Kč/hod. (případně příplatky za práci o víkendu/v noci 10% a ve svátek 100%)
- výplata mzdy týdně
- brigádu s volbou směn dle Vašich časových možností
- pravidelný přivýdělek
- spolupráce na dohodu o pracovní činnosti
- možnost spolupráce i na jiných brigádách

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail