Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior product manager v elektrotechnice

referenční číslo: 10738 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Jste absolventem VŠ technického zaměření? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Hledáte zaměstnání ve stabilní společnosti se sídlem v Plzni?
Pokud ano, nabídneme Vám práci, která Vás bude bavit

Náplň práce

  • Spolupráce na vývoji elektrických produktů
  • Testovací a typové zkoušky elektronických přístrojů
  • Definice, plánování, vykonávání a dokumentace postupů v testování prototypů
  • Spolupráce s výrobou při zavádění nových produktů
  • Aktualizace katalogů, návody k použití

Požadujeme:

VŠ technického nebo ekonomického směru

  • Komunikativní znalost AJ, NJ – výhodou
  • Znalost elektrotechniky
  • Schopnost práce s technickou dokumentací
  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Bohatý systém bonusů
  • Příspěvek na dovolenou
  • 5 týdnu dovolené
  • Flexibilní pracovní doba

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha