Typ nabídky

Minimální mzda

Vývoj HW a SW

referenční číslo: 061023D8 | aktuálnost: 06.02.2017

Agentura REPRO spol. s r.o.

Pro vývojové pracoviště v Letohradě nebo Kolíně hledáme uchazeče na pozici pracovníka vývoje HW a SW na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

Pro vývojové pracoviště v Letohradě nebo Kolíně hledáme uchazeče na pozici pracovníka vývoje HW a SW na hlavní pracovní poměr. Práce zahrnuje návrh, vývoj, ladění a testování elektronických zařízení především na bázi mikrokontrolérů v oblasti elektrokol. Naše produkty jsou realizovány od počáteční myšlenky až po hromadnou výrobu.

Nabízíme možnost ubytování v Letohradě.

- návrh elektrického schéma: napájecí zdroje, analogové obvody, mikrokontroléry, komunikace (RS232, SPI, I2C, CAN, 1Wire)
- návrh 2-4 vrstvých desek DPS včetně podkladů pro výrobu
- oživování prototypů, ruční osazování/pájení pouzder 0603, QFN, QFP
- psaní firmware (C, assembler) do jednočipových mikrokontrolérů (AVR, STM8, TMS320F28) a jednoduchých GUI aplikací na PC
- příprava dokumentace a podpora hromadné výroby
- ladění, měření a testování prototypů a výrobků z hromadné výroby

Požadujeme

- minimálně středoškolské vzdělání s elektrotechnickým zaměřením
- praxe ve vývoji HW, SW a zkušenosti s řízením BLDC motorů vítany
- znalost anglického jazyka na technické úrovni

Místo pracoviště: Letohrad nebo Kolín

Region: Pardubický kraj

Obor: Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita