Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Domov pro seniory Osoblaha, příspěvková organizace

Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11580900714 | aktuálnost: 15. 10. 2016

místo výkonu práce : Osoblaha, Klášterní 34
Pracovní náplň: Základní soc. poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči, řešení sociálně právních a sociálně zdravotních problémů uživatelů v souladu se zákonem
č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, vedení evidence žádostí, uzavírání smluv s uživateli soc. služby, jednání se správními orgány a dalšími organizacemi v zájmu uživatelů, výpočet a provádění úhrad uživatelů a s tím spojená agenda, znalost standardů kvality, plnění dalších úkolů vyplývajících z činnosti soc. pracovníka.

Požadavky:
" dosažené vzdělání - VŠ nebo VOŠ v souladu s §110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, praxe výhodou
" trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
" empatie, flexibilita, dobré komunikativní schopnosti
" řidičské oprávnění sk. B
" znalost práce na PC

Přihlášku předložte v písemné formě s tímto obsahem:
1) Jméno, příjmení a titul
2) Datum a místo narození
3) Místo trvalého pobytu
4) Telefon, e-mail
5) Strukturovaný životopis
6) Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
7) Ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Na obálce bude uvedeno:
" Adresa odesílatele
" Výběrové řízení ,,sociální pracovník/ce" - NEOTVÍRAT
" Adresa Domova pro seniory Osoblaha p. o.

Přihlášky do výběrového řízení doručte poštou nebo osobně do Domova pro seniory Osoblaha p. o., Klášterní 34, 793 99 Osoblaha, a to nejpozději do 4.11.2016 do 12,00 hodin k rukám ředitele domova.

Účastníci budou o průběhu výběrového řízení vyrozuměni telefonicky.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo výběrové řízení zrušit. Závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost ubytování.
Z : 14.10.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha