Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/ce oddělení ochrany životního prostředí v odboru životního prostředí

referenční číslo: 05F52312 | aktuálnost: 28.02.2021

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Městská část Praha 2 - Úřad městské části Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici pracovník/ce oddělení ochrany životního prostředí v odboru životního prostředí.

Náplň práce

Městská část Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na volnou pozici pracovník/ce oddělení ochrany životního prostředí v odboru životního prostředí. Požadavky na uchazeče a náplň práce jsou na našich stránkách www.praha2.cz v rubrice volná místa. Přihlášku do výběrového řízení s požadovanými doklady je nutné zaslat do 26.2.2021.

Požadujeme

Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou. Zkušenosti z oblasti výkonu státní správy, samosprávy a praxe vítány. Dobrá znalost práce na PC, komunikační a organizační schopnosti. Zkušenosti z oblasti ochrany životního prostředí nebo nakládání s odpady vítány.

Nabízíme

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, zařazení v platové třídě 8, po zkušební době osobní příplatek, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu a další zaměstnanecké benefity.

Místo pracoviště: Nám. Míru 20/600, Praha 2, 12039

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita