Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí projektů - dřevařství

referenční číslo: 9094 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Hledáte práci jako VEDOUCÍ PROJEKTŮ – DŘEVAŘSTVÍ? Máte zkušenosti s vedením lidí a s technickou přípravou výroby v dřevařském průmyslu? Znáte technologie, které se v tomto oboru využívají? Chcete být součástí významné společnosti a podílet se na zavádění nových produktů do výroby? Pak jste to právě Vy, koho hledáme Neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Významná výrobní společnost hledá do svého nového kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ PROJEKTŮ - DŘEVAŘSTVÍ

Náplň práce

  • zavádění nových produktů do výroby
  • řízení oddělení technické přípravy výroby
  • zodpovědnost za technologii a konstrukci
  • vedení pracovníků a jejích motivace
  • podílení se na rozvoji technologií
  • spolupráce s oddělením výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření (dřevařství výhodou)
  • praxe na obdobné pozici v zakázkové výrobě
  • orientace v oblasti dřevařského průmyslu nutná
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka výhodou
  • zkušenosti s vedením podřízených pracovníků
  • technické myšlení, aktivní přístup a samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci a možnost seberealizace
  • práci v moderním a přátelském prostředí
  • podpora při relokaci či služební auto
  • odborné a vzdělávací kurzy
  • další finanční benefity dle výsledků
  • místo výkonu práce: hranice Jihočeského a Plzeňského kraje

Mzda: 42 000 - 57 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika, Slovensko

Obor: Management, Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha