Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení ochrany prostředí

referenční číslo: 05AB9E0A | aktuálnost: 09.01.2017

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 vyhlašuje výběrové řízení

Náplň práce

Výhodou znalost:
Zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči
Zákona č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, Zákona č. 500/2004 Sb., správní řád
Zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích
Zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání
Zákona č. 236/2004 Sb., o rostlinolékařské péči
Zkušenosti s vedením týmu minimálně po dobu dvou let
Znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet)
ZOZ výhodou
více na www.praha7.cz

Požadujeme

K přihlášce je potřeba připojit :

• strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
• výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčují bezúhonnost vydaný domovským státem - pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením)
• ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Přihlášky vzor (http://www.praha7.cz/Zadosti-a-formulare/Formulare-oddeleni-personalniho) s požadovanými doklady je nutno doručit do konce pracovní doby na podatelnu Úřadu MČ Praha 7 nejpozději do 23.01.2017 na adresu:

Mzda: 17 000 - 25 000 Kč

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální