Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Energetik závodu

referenční číslo: 11540 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Máte vyhlášku 50 § 6 nebo 8? Máte praxi z oblasti energetiky? Hledáte zajímavého a stabilního zaměstnavatele? Potom neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení

Strojírenská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledá nového kolegu na pozici:

ENERGETIK ZÁVODU (25 - 30 000,-)

Náplň práce

  • zodpovědnost za provoz a údržbu energetických zařízení závodu
  • zodpovědnost za hospodaření s palivy, energií a vodou
  • provádí hlášení – integrovaný systém plnění ohlašovacích povinností
  • zástupce pro revize zařízení
  • plánování a dohled nad spotřebou paliv a energií
  • dohled nad hospodařením s energií a vodou
  • evidence zdrojů znečišťování
  • jednání s orgány: energetická inspekce, inspekce práce, inspekce životního prostředí

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ - elektro
  • 2/5 let praxe v oboru
  • vyhláška 50 § 6, 8
  • zkušenosti z oblasti energetiky – provoz parních kotlů, výměníkové stanice tepla, čerpací stanice a dalších zařízení
  • orientace v platných právních předpisech pro výkon pozice
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • závodní stravování - dotované
  • další benefity
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha