Typ nabídky

Minimální mzda

Telekomunikacny specialist

referenční číslo: 04FF87F9 | aktuálnost: 30.05.2017

Matritel

Hľadáme telekomunikačných špecialstov na plný úväzok v Rakúsku, na práce spojené s výstavbou a konštrukciou telekomunikačných základňových staníc.

Náplň práce

Náplň práce:

- inštalácia, konfigurácia mobilných telekomunikačných systémov
- meranie telekomunikačných sietí
- prevod zariadení do prevádzky
- dokumentácia vykonanej práce
- vykonanie úloh vo výškach pomocou lezeckej techniky

Požadujeme

-ukončené vzdelanie ako telekomunikačný technikár, elektrikár (v prípade relevantnej skúsenosti aj iné – minimálne stredoškolské technické vzdelanie – je dostatočné)
- znalosť nemeckého/anglického technického jazyka
- vodičský preukaz skupiny B
- žiadosti absolventov sú vítané

Nabízíme

V prípade, že máte záujem o naše pozície a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku so značením pracovnej pozície a nároky na platbu na nasledujúcui e-mailovú adresu: application@matritel.eu. Podrobné informácie (po anglicky): +36704349072 or zsofia.szabo@gmail.com

Mzda: 46 000 - 68 000 Kč

Místo pracoviště: Austria - nationwide, based in Vienna

Region: Rakousko

Obor: Technika, elektrotechnika, Telekomunikace

Profese: elektroinstalatér, elektroinženýr, elektromechanik, specialista GSM, technolog v telekomunikacích, telekomunikační technik, elektrikář, technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity