Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LINAPLAST s.r.o.

Specialisté v oblasti logistiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10756590737 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Nástup ihned. Životopisy zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Volné místo na pobočce ve Skřípově (zaučení v Kralicích na Hané). Hlavní náplň činnosti: návrhy, výběr a objednání optimálního druhu dopravy, řízení dodavatelských vztahů, výběr dodavatelů,vyhodnocení dodavatelů, plánování a nákup materiálu, sledování a plnění odvolávkového systému, řízení expedice, spolupráce se sklady, skladová evidence. Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, praxe na obdobné pozici výhodou, komunikativnost, velmi dobrá znalost NJ/AJ, znalost systému Helios výhodou, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v prosperující české firmě,přátelský kolektiv a seriózní jednání, finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a pracovnímu nasazení, bohaté firemní benefity (65,- Kč stravenky hrazené v plné výši, 25 dní dovolené, docházkový pololetní bonus 2.000,-Kč, prémie, 13.a 14.plat,nápoje na pracovišti,firemní akce atd.),zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě. PD Po-Pá 7-15:30 hod. Pracoviště: Skřípov.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail