Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MediInspect s.r.o.

Vývojáři softwaru

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11243040790 | aktuálnost: 9. 9. 2016

místo výkonu práce: Evropská č.p. 655/116, Dejvice, Praha 6, 160 00
kontakt: Pizzalová Lenka, tel.: 774445476, e-mail: lenka.pizzalova@mediware.cz
POPIS POZICE:
Hledáme nového člena vývojového týmu do projektu v oblasti telemedicíny a asistivních technologií.
Nabízíme dlouhodobou spolupráci na vývoji webové aplikace - serverové i uživatelské vrstvy.

Co vás čeká
Při řešení úkolů budete komunikovat s několika českými a anglicky mluvícími programátory. Společně s vedoucím programátorem budete plánovat práci ve 14-denních cyklech.
Budete tvořit návrh programu nového kódu v PHP a v javascriptu. Budete však také navazovat na programový kód kolegů doplněný automatizovanými testy.
Budeme chtít abyste se učil/a novým webovým technologiím a nabízíme Vám příležitost seznámit se s hardwarem pro chytré domy a pro telemonitoring zdraví.
Pravidelně budete mít možnost potkat budoucí uživatele vyvíjeného produktu a také společnosti, které mají zájem SW využívat pro své klienty.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Objektové programování v PHP
Programování v Javascriptu - s využitím známých frameworků, např. Dojo nebo jQuery.
Alespoň základní znalosti tvorby SQL dotazů

Výhodou bude, pokud budete umět:
Uplatnit při plnění úkolů analytické myšlení.
Posoudit svůj a kolegův návrh programu.
Samostatně řešit složitější úkoly.
Udržovat kvalitu kódu, detekovat špatný kód a případně provádět refaktoring.
Nakreslit jednoduché UML diagramy pro vysvětlení programu svému kolegovi.

Co vám můžeme nabídnout:
Získání zkušeností s iterativním vývojem v menším týmu.
Práci na inovativním řešení, které je současně nasazováno v Česku ale např. také v Brazílii.
Zajímavou finanční odměnu.
Plný nebo částečný pracovní úvazek.
Osobní přítomnost na pracovišti pro stanovený min. počet dnů v týdnu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha