Typ nabídky

Minimální mzda

Referent cestovní kanceláře

referenční číslo: 04CDB724 | aktuálnost: 06.02.2017

BILLA, spol. s r. o.

Cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL je součástí mezinárodního turistického koncernu DER Touristik, který je členem skupiny REWE Group.

DER Touristik je jeden z největších evropských touroperátorů působící pod značkami ITS, DERTOUR, Meiers Weltreisen, Travelix nebo nově také KUONI. Ročně s DER Touristik vycestuje více než 6 miliónů klientů.
Spojením se značkou BILLA, která je nejvýznamnější značkou skupiny REWE v České republice, a ITS (nejvýznamnější značka DER Touristik) tak vznikla unikátní cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL, která působí na českém trhu od roku 2009.

Od roku 2012 je součástí společnosti EXIM Holding, která také patří ke koncernu DER Touristik.

Náplň práce

• vyřizování telefonických a e-mailových objednávek a poptávek zájezdů
• zpracovávání rezervací zájezdů a doplňkových služeb
• vyřizování speciálních požadavků, komunikování se zahraničními partnery
• připravování marketingových podkladů na propagaci, tvorba speciálních nabídek
• vytváření katalogů a online prezentací

Požadujeme

• výborné komunikační schopnosti, příjemný hlasový projev
• německý a/nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
• orientaci v oblasti cestovního ruchu, zkušenosti z CK výhodou
• uživatelskou znalost MS Office
• časovou flexibilitu (ranní/odpolední směna, víkend)
• proaktivní přístup a orientaci na výsledek
• samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

• zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu
• získání zkušeností z prostředí mezinárodního turistického koncernu
• možnost profesního růstu
• moderní pracovní prostředí
• firemní benefity (např. stravenky, zvýhodněné ceny za dovolenou)

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: referent cestovní kanceláře

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita