Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

NN Finance, s. r. o.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11311690794 | aktuálnost: 25. 8. 2016

Nástup dle dohody. Životopisy zasílejte na email ludek.vaclavek@poradce.nn.cz. Více informací pan Václavek tel.: 777 838 637 (v době 9:00-18:00 hod.). Společnost NN Finance (dříve ING) hledá nového kolegu/kolegyni do svého pracovního týmu pro oblast Prostějov. Náplň práce: zodpovědnost za aktivní sjednávání a vedení jednání s novým klientem, za správu stávajícího klientského portfolia a za komplexní servis klienta. Potřebné dovednosti Vás naučíme prostřednictvím průběžného vzdělávání a zajistíme Vám veškerou nezbytnou podporu. Odměňování: základní příjem + odměny z obchodu. Nabízíme: kvalitní zázemí, motivační odměny, stáže v zahraničí, mobilní tarif, bezplatné vzdělávání, denní podpora odborného manažera. Sídlo krajské kanceláře: Jeremenkova 42, Olomouc

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail