Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje

Policisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10965540765 | aktuálnost: 10. 1. 2017

Pracoviště: Benešov, Sázava, Čechtice, Vlašim, Týnec nad Sázavou, Čerčany, Votice
Uchazeč o služební poměr musí splňovat tyto podmínky (§ 13 odst. 1 zák. č. 361/2003 Sb.,o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů):věk nad 18 let ,občanství České republiky ,bezúhonnost ,minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou,osobnostní, fyzická a zdravotní způsobilost ,nesmí být členem politických stran a hnutí,nesmí vykonávat živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost a nesmí být členem v řídících nebo kontrolních orgánech právnických osob, které vykonávají podnikatelskou činnost .
Základní doba služby je 37,5 hodin týdně. Rozvrhuje se pravidelně nebo nepravidelně v dvousměnném, třísměnném nebo nepřetržitém režimu. Policista má nárok na 6 týdnů dovolené v kalendářním roce. Policistům, jejichž služební poměr trval alespoň 15 let, se poskytuje k upevnění jejich zdraví ozdravný pobyt ve formě tělesných rehabilitačních aktivit v délce 14 kalendářních dní v roce. Pro policisty je zajištěna bezplatná psychologická péče a provoz anonymní Linky pomoci v krizi. Policistům jsou také poskytovány příspěvky na penzijní připojištění, na kulturní nebo jiné akce z fondu kulturních a sociálních potřeb, apod. Kontaktovat Po-Pá od 8,30-15,00 - domluvit schůzku- plk. JUDr. Miroslav Breburda, kpt. Ing. Bc. Jiří Pacovský

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 18 300 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, Pavel Plk. Ing. Mgr. Havránek, bn.podatelna@pcr.cz, +420 974 871 229;974 871 216

Odpovědět na inzerát