Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká katolická charita

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11521770775 | aktuálnost: 6. 10. 2016

pracoviště Kroměříž
- pracovník sociální péče zajišťuje v domově pro seniory ve směnném provozu (denní, noční, ranní, odpolední) přímou obslužnou péči u klientů, je klíčovou pracovnicí pro cca 5 klientů (podílí se na tvorbě a realizaci individuálních plánů), vede určenou dokumentaci k individuálnímu plánování a úkony péče načítá čtečkou do programu Cygnus.
- Požadujeme - nižší střední vzdělání, osvědčení o absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách (příp. ošetřovatel), vhodné též pro zdravotnické asistenty, zdravotní způsobilost k výkonu práce
- Zájemci posílejte na email: sr.leona@domov-km.cz profesní životopis a motivační dopis vedoucí Domova Mgr. Leoně Martinkové nebo si přímo s vedoucí domluvte osobní schůzku na tel. 731 595 962.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední

Mzda: 13 500 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail