Typ nabídky

Minimální mzda

Supplier quality engineer

referenční číslo: 04A9692A | aktuálnost: 21.04.2017

Adecco spol. s r.o.

ODVĚTVÍ: výrobní společnost
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: dle domluvy

Náplň práce

- Zodpovědnost za zajištění dodavatelské kvality ve spolupráci s oddělením Sourcingu
- Zodpovědnost za rozvoj, hodnocení a trvalé zlepšování dodavatelů
- Spolupráce na výběru nových dodavatelů
- Provádění auditů u dodavatelů
- Zajišťování reklamačních řízení u dodavatelů, kontrola akčních plánů a opatření
- Optimalizace procesů kvality dodavatelů
- Analýzy a hodnocení dodavatelů
- Spolupráce na nových projektech
- Zodpovědnost za KPI

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Min 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- Velmi dobrá znalost AJ podmínkou
- Proaktivní přístup, inovativní myšlení
- Analytické myšlení, schopnost řešit problémy
- Výborné komunikační dovednosti, zaměření se na detaily
- Znalost nástrojů of Six Sigma, APQP, TQM a dalších metod kontroly kvality výhodou
- Ochota cestovat

Nabízíme

- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- Velmi dobré platové ohodnocení
- Měsíční bonusy, 5 týdnů dovolené
- Zdarma stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Firemní výuka angličtiny

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita