Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme nové pracovníky na kompletaci zdravotnických pomůcek.

Výroba zdravotnických pomůcek - Přelouč - až 18.500 Kč/měs.

referenční číslo: 6323 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, společnost vyrábějící jednorázové zdravotnické pomůcky, hledáme nové pracovníky do výroby. Práce je organizována v dvousměnném provozu na ranní (6:00-14:00) a odpolední (14:00-22:00) směny. Svou povahou je práce vhodná pro ženy. Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce: Přelouč

Náplň práce:
- lehké montážní práce
- výroba a kompletace jednorázových zdravotnických pomůcek
- pomocné práce ve výrobě

Požadujeme:

- manuální zručnost, pečlivost, pracovitost
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- nástupní mzdu 14.000 Kč, velmi rychle je možné dosáhnout navýšení až na 18.500 Kč/měsíc (navýšení je možné již ve zkušební době)
- příspěvek na stravování
- zajímavou práci v čistém prostředí
- dobrou dostupnost pracoviště
- práci v sedě
- po důkladném zapracování, možnost přestupu do stavu zaměstnanců klienta/zaměstnavatele
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Přelouč

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha