Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fuji Koyo Czech, s.r.o.

Odborní pracovníci hospodářské správy

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11345420798 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Požadavky:
• odborné vzdělání technického směru, elektro a vyhl. 50 výhodou
• manuální zručnost
• znalost práce na PC
• schopnost týmové práce
• samostatnost a rozhodnost
• odolnost vůči stresu

Náplň práce
• Správa výměníkové stanice, úpravny vody, strojovny chladu včetně chladící věže, kompresorovny, rozvodny nízkého napětí a trafostanice
• Správa rozvodů pitné, užitkové, technologické a požární vody, dále rozvodů stlačeného vzduchu, horkovodu, vzduchotechniky
• Správa ručního nářadí a pomocných strojů.
• Zodpovídá za běžné opravy, periodické výměny spotřebních dílů, olejů, filtrů atd.
• Ovládá zařízení EPS a EZS.
• Zajišťuje pravidelné údržby budovy a celého výrobního areálu.
• Odpovídá za provoz odlučovače ropných látek a odlučovače tuků.
• Provádí drobné opravy služebních vozů, běžné údržby.
• Zajišťuje ve spolupráci s LL řádné třídění odpadů.
• Zodpovídá za údržbu zeleně.
• Zodpovídá za údržbu komunikací.
• Zodpovídá za úklid budovy.
• Spravuje klíčový systém.

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti,zkušební doba 3 měsíce,zaměstnanecké benefity,příspěvek na dopravu,25 dní dovolené,příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění,roční odměny,věrnostní odměny
• příspěvek na závodní stravování
• zaměstnanecké tarify na volání a internet

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 21 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha