Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

CNC frézař

referenční číslo: 10809 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Dokážete se práci plně odevzdat a rádi byste pracovali ve velmi perspektivní firmě v Brně na pozici CNC FRÉZAŘ?
V tomto případě jste pro nás ideální kandidát

Mezinárodní společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá do svého týmu pracovníky na pozice:

CNC FRÉZAŘ (23-28.000,- Kč)

Náplň práce

  • Obsluha a nastavování CNC obráběcího centra
  • Kontrola kvality vyrobených součástek
  • Čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • Práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků
  • Práce na směny (ranní, odpolední)

Požadujeme:

  • Vzdělání strojního zaměření
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobě
  • Zkušenosti se 4-osými nebo 5-osými frézkami
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Svědomitost, pracovitost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí zahraniční společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Závodní stravování, penzijní připojištění
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Jedná se o zaměstnanecký poměr přímo ve firmě (nejde o agenturní zaměstnání)
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha