Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodně-projektový manažer - výtahy

referenční číslo: 10131 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Baví Vás obchod a máte zkušenosti s prodejem technického zařízení do nových budov? Chcete být součástí globální společnosti a podílet se na významných zakázkách v Jihomoravském kraji? Zaujala Vás pozice OBCHODNĚ-PROJEKTOVÝ MANAŽER - VÝTAHY v Brně?

Potom hledáme právě Vás

Mezinárodní společnost, výrobce výtahů a eskalátorů, hledá nového kolegu na pozici:

OBCHODNĚ-PROJEKTOVÝ MANAŽER - VÝTAHY

Náplň práce

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí v Jihomoravském kraji
  • Navazování obchodních vztahů
  • Tvorba obchodních a cenových nabídek, kalkulace
  • Vedení zakázky od zadání po finální předání
  • Jednání se stavebními společnostmi/investory

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v prodeji technických produktů a vedení zakázek
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka
  • Znalost regionu (Brno, Jihomoravský kraj)
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat
  • Proklientský přístup, dynamickou osobnost, reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • Automobil k soukromým účelům
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. mzdu
  • Zázemí perspektivní nadnárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné vzdělávání
  • Místo výkonu práce v Jihomoravském kraji (kancelář v Brně)

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha