Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AHI Services s.r.o.

Vedoucí v oblasti administrativních agend

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11404460721 | aktuálnost: 10. 9. 2016

místo výkonu práce: Pramenná č.e. 3, Kunratice
kontakt: Životopisy prosím zasílejte na k.misurova@ahi.com, odpovídat budeme cca 1x týdně.

Jedná se o pozici MANAŽERKA BACK OFFICE.
Náplní práce budou administrativní práce a úkony spojené s provozem společnosti, vedení evidence, vyřizování korespondence, pochůzky, podpora jednateli, drobné překlady, komunikace s dodavateli a zákazníky, příprava podkladů pro účetní, vedení pokladny, scanování, vítání návštěv.
Požadujeme výbornou znalost anglického jazyka, řidičský průkaz typu B (aktivní řidič), dobrou znalost MS Office, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a příjemné vystupování. Preferujeme kandidáty s dlouhou praxí, ne nutně na podobné pozici. Očekáváme loajalitu, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení a bezúhonnost.
Nabízíme 25 dní dovolené a přátelské prostředí v malé společnosti. P.S. U nás není třeba být cool, in, mladý a dynamický nebo aktivní na sociálních sítích - pro nás je důležitá dobře odvedená práce.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail