Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11154810754 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Firma KOMWAG, která se stará o údržbu a čistotu města, přijme do svého dobrého kolektivu

ZÁVOZNÍKA / CI PRO NÁKLADNÍ AUTO

Co budete dělat:
- starat se o čistotu města na jednom z našich moderních aut
- budete součástí důležité práce v komunálních službách
- a k tomu dostanete veškeré potřebné vybavení a instrukce

Rozhodně se Vám bude hodit:
- chuť k práci na čerstvém vzduchu
- schopnost pracovat v noci i brzo ráno, ale o to dřív jít domů
- určitě uplatníte Vaši pečlivost, dobrou fyzickou kondici a spolehlivost
- výpis z rejstříku trestů

Co Vás u nás čeká:
- smysluplná práce pod širým nebem
- pravidelná výplata
- náborový příspěvek 5000,-
- propracovaný systém benefitů
- moderní zázemí firmy a fajn kolektiv kolegů

Nastoupit můžete ihned!

Díky za Váš zájem. Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, vybrali jsme asi někoho jiného. Ale nezoufejte, můžete se nám ozvat i na další pozice, které průběžně inzerujeme.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 13 500 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s., Jan Hanzálek, ekonomicky.P@komwag.cz, +420 236 040 009,773 770 773