Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Teamleader celního oddělení

referenční číslo: 11827 | aktuálnost: 12. 7. 2016

Vyznáte se dobře v celní legislativě? Běžně komunikujete s celními úřady v rámci vývozu i dovozu zboží? Umíte vést i motivovat svěřený tým lidí?

Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní společnost vyrábějící elektronické součástky do automobilů hledá posilu do svého týmu na pozici:

TEAMLEADER CELNÍHO ODDĚLENÍ (až 45.000,- Kč)

Náplň práce

  • vedení 3-členného týmu celních deklarantů
  • jednání s celní správou
  • kompletní dohled nad průběhem jednotlivých celních případů
  • zpracování veškerých dokladů pro celní odbavení zboží
  • ověřování původu zboží
  • dohled nad komunikací s jednotlivými přepravci a logisty

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost celní legislativy a problematiky podmínkou
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace v AJ s kolegy, zákazníky, dodavateli)
  • zkušenosti s vedením menšího týmu lidí
  • předešlé působení v automotive prostředí podmínkou
  • zodpovědnost, samostatnost, tah na branku

Nabízíme:

  • možnost získat nové zkušenosti v celosvětově známé automotive společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • notebook i mobilní telefon pro soukromé účely
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • interního vzdělávání a jazykové kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: severně od Prahy (dojezdová vzdálenost do 20min. z její okrajové části)

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha