Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový manažer

referenční číslo: 040698A9 | aktuálnost: 31.07.2017

HAUSER spol. s r.o.

Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Náplň práce

Technická podpora při zavádění nových produktů do výroby
Návrhy a koordinace změn u stávajících produktů
Koordinace činností mezi vývojem – přípravou výroby – výrobou – kvalitou – servisem
Úzká spolupráce s managementem kvality
Produktový controlling
Správa technické dokumentace (návody k obsluze, prohlášení o shodě apod.)
Správa kmenových dat v systému

Požadujeme

Technické vzdělání (TZB, elektro apod.)
Aktivní znalost Aj nebo NJ
Znalost projektového managementu
Znalost chladírenství nebo TZB
Orientace v technické dokumentaci a ve strojírenských (příp. elektrotechnických) výkresech
Znalost MS Office

Nabízíme

Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci
Atraktivní mzdové ohodnocení
Smlouvu na dobu neurčitou
Flexibilní pracovní dobu
Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita