Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Provozní zámečníci, údržbáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11119440771 | aktuálnost: 15. 8. 2016

Náplň práce:preventivní údržba strojního a technologického zařízení, odstranění poruch a komplexní oprava strojního zařízení
Profil uchazeče: vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, pozice je vhodná i pro šikovné absolventy, znalost práce na soustruhu a fréze, platné svářečské zkoušky na CO, schopnost samostatné práce, zájem o práci
Nabízíme:13. mzda., 14. mzda (vánoční prémie, letní prémie), 5 týdnů dovolené na zotavenou, benefitní program Cafeteria, věrnostní prémie, příspěvek na penzijní připojištění, propracovaný, rozšiřování kvalifikace, závodní stravování, firemní autobusová doprava, osobní a profesní rozvoj, pracovní smlouva na dobu neurčitouPožadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 500 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail