Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Pracovník obchodního oddělení - až 45 000 Kč - junior pozice

referenční číslo: 03C7C6F7 | aktuálnost: 25. 9. 2016

Vzhledem k neustále rostoucí poptávce na tuzemském trhu náš klient rozšiřuje své obchodní oddělení, které se zaměřuje na správu a posílení jejich stávajícího klientského portfólia poskytování špičkového informačního servisu pro partnery a zastupování finanční skupiny ve styku s veřejností.

Požadujeme:

- min. SOU/ SŠ vzdělání - vhodné i pro aktivní absolventy
- uživatelskou znalost práce na PC
- dobrou znalost českého/slovenského jazyka - cizí jazyk výhodou - ne podmínkou
- praxe v komunikaci prodeje a servisu výhodou - ne podmínkou
- trestní bezúhonnost
- přehled o celosvětovém dění

Nabízíme:

- práce PO-PÁ
- nástup dle dohody, popřípadě ihned
- zázemí zkušených odborníků - přátelský kolektiv mladých lidí
- práci na HPP s fixním platem a bonusy, které můžete sami zvyšovat svojí iniciativou
- předpokládaný příjem ve dvojnásobku průměrné mzdy, z toho 30% fixně
- kanceláře se skvělou občanskou dostupností na Praze 4 – Pankráci nebo Brně – Štýřice
- občerstvení na pracovišti
- po zapracování pružná pracovní doba

Náplň práce:

- marketingová kampaň cílená na klienty
- zajišťování podpory a práce v teamu
- správa a support klientský požadavků
- tvoření, řízení a realizace komunikačních aktivit
- lehká administrativa s reportingem

Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha