Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Speciální základní škola, Louny, Poděbradova 640, příspěvková organizace

Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11002260794 | aktuálnost: 14. 9. 2016

místo výkonu práce: Louny, Poděbradova 640
1. Učitel s vysokoškolským vzděláním získaným v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku pro učitele.(zákon č. 563/2004 Sb. v pl. znění, § 8)
2. Dle vyhlášky č. 317/2005 Sb. § 8
Studium pro výchovné poradce
(1) Studiem pro výchovné poradce získává jeho absolvent specializaci v základním oboru zaměřenou na oblast pedagogiky, speciální pedagogiky a psychologie. Tato specializace je předpokladem pro výkon specializované metodologické činnosti výchovného poradce.
(2) Studium se uskutečňuje v rámci programu celoživotního vzdělávání na vysoké škole v délce trvání nejméně 250 vyučovacích hodin.
(3) Studium se ukončuje obhajobou závěrečné písemné práce a závěrečnou zkouškou před komisí. Po jejím úspěšném složení získává absolvent osvědčení.
3. Dále požadujeme dle §9
Studium k výkonu specializovaných činností
a) koordinace v oblasti informačních a komunikačních technologií
(2) Studium v délce trvání nejméně 250 vyučovacích hodin se ukončuje obhajobou závěrečné písemné práce a závěrečnou zkouškou před komisí. Po jejím úspěšném složení získává absolvent osvědčení.
Školní metodik prevence, který získal kvalifikaci pro svoji činnost studiem k výkonu specializovaných činností podle § 9 vyhlášky č. 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků. Studium v délce trvání nejméně 250 vyučovacích.
Vítáme, pokud bude učitel zaměřen na výuku pracovních činností a tělesné výchovy chlapců. Požadujeme výchovného poradce, školního metodika prevence a správce počítačové ICT.
kontakt: telč. 415654372, pospisilova.erika@seznam.cz, osobně na adrese školy

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 21 000 - 26 350 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail