Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality - nové projekty

referenční číslo: 8658 | aktuálnost: 21. 7. 2016

Renomovaná společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici inženýra kvality pro nové projekty

Dorozumíte se plynule anglicky? Máte dobré organizační schopnosti? Ovládáte nástroje kvality jako jsou PPAP či FMEA?

Pokud ano, neváhejte se nám představit. Hledáme právě Vás

Možnost nástupu ihned, lokalita Ústecko.

Náplň práce

  • Zavádění nových projektů do výroby
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Sleduje a vyhodnocuje vady komponent a hotových dílů
  • Nastavuje a reviduje kontrolní standardy
  • Vytváří požadavky na speciální kontroly
  • Vede kvalitativní audity
  • Organizuje systém kontrol

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Komunikativní angličtinu
  • Praxi v automobilovém průmyslu
  • Znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D
  • Znalost APQP, ISO/TS 16949, VDA 6 výhodou
  • Schopnost číst technické výkresy
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Relokační balíček v případě nutnosti stěhování
  • Práci v mezinárodní společnosti, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi na zajímavých projektech
  • Zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Věda a výzkum, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha