Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CSGM a.s.

Mzdoví účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10471310730 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Místo výkonu práce: Tovární 1112, Chrudim
Náplň práce: kompletní zpracování mezd, výpočet náhrady za pracovní úrazy, zpracování podkladů pro odškodnění PÚ pojišťovnou, výpočet mezd dle dodaných podkladů z firem, výpočet exekučních srážek a insolvencí, vytvoření souboru pro příkaz do banky, vytvoření souboru pro zaúčtování zpracovaných mezd, odeslání přehledů zdravotním pojišťovnám, OSSZ, odeslání přehledů/souborů penzijním společnostem, tisky přehledů po zaměstnancích pro kontroly OSSZ a ZP.
Požadujeme: min. SŠ ekonomické, praxi v oboru min. 5 let, znalost zpracování mezd + znalost příslušných zákonů o odvodu ZP, SP a daní, znalost výpočtu exekučních srážek z mezd, orientace v pracovně-právních předpisech, spolehlivost a flexibilitu.
Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní společnosti, firemní benefity a příjemný kolektiv
První kontakt učiňte prosím telefonicky na výše uvedeném telefonním čísle, nebo e-mailovou adresou či přímo na provozovně, po předem domluveném termínu schůzky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail