Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IZOMAT stavebniny s.r.o.

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11439880756 | aktuálnost: 16. 11. 2016

místo výkonu práce: Cítolibská 2648 Louny
Co Vás čeká
Prodejce/prodejkyně ve stavebninách zajišťuje prodej zákazníkům na prodejně, poskytuje jim odbornou péči a poradenství v oblasti použití nabízených stavebních a izolačních produktů.
Plní ostatní povinnosti určené nadřízeným dle specifických potřeb prodejny.
Jaké znalosti, dovednosti nebo zkušenosti byste měli mít
Svědomitost a zodpovědnost
Technické uvažování
Schopnost rychle kalkulovat požadované objemy a hmotnosti
Zkušenosti s prací na počítači
Základní znalost stavebních materiálů
Příjemné vystupování vůči zákazníkovi
Výhodou bude, pokud
Máte zkušenost s prodejem stavebnin nebo znáte stavební materiály
Jste vyučen ve stavebním nebo příbuzném oboru
Co Vám můžeme nabídnout
Zázemí renomované společnosti
Dobré finanční ohodnocení
Příjemný kolektiv
mzda dohodou od 20000 dle odvedených výkonů, praxe
Nástup možný dohodou

zázemí renomované společnosti, dobré finanční ohodnocení, příjemný kolektiv
zaměstnanecké výhody, stravenky, sleva na firemní výrobky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

první kontakt emailem na adrese bejckova.lucie@izomat.cz, telč. 272690388

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

IZOMAT stavebniny s.r.o., Lucie Bejčková, bejckova.lucie@izomat.cz, +420 727 828 425