Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Český Těšín

Účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11582320794 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Město Český Těšín se sídlem v Českém Těšíně, náměstí ČSA 1/1
přijme na dobu určitou (po dobu zástupu za mateřskou a rodičovskou dovolenou)
referenta účetnictví
Místo výkonu práce: Český Těšín
Předpokládaný termín nástupu: 1.1.2017
Stručná pracovní náplň:
- samostatné účtování účetních případů podvojnými zápisy v souladu s účetními metodami, vyhotovování účetních dokladů včetně kontroly předepsaných náležitostí
- zabezpečování úkolů spojených s plátcovstvím DPH
- práce na účetní závěrce a příloze k ní
- spolupráce při inventarizaci majetku a závazků na svěřeném úseku
Požadavky na uchazeče :
Požadavek na vzdělání:
- min. střední vzdělání ekonomického zaměření s maturitní zkouškou, vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření vítáno
Ostatní:
- znalost podvojného účetnictví
- schopnost samostatné práce a posuzování řešených operací komplexně v souvislostech
- organizační a komunikační dovednosti
- výborná znalost práce s PC
- praxe u územního samosprávného celku vítána
- znalost hospodaření územních samosprávných celků a rozpočtové skladby vítána
- vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce
Žádosti o přijetí na uvedené místo je nutno doručit spolu se strukturovaným životopisem, přehledem dosavadní praxe a kopií dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání do 24.10.2016 na adresu: Město Český Těšín, nám. ČSA 1/1, 737 01 Český Těšín, nebo na podatelnu úřadu do 17:30 hod. Žádost a příslušné doklady nelze zaslat e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 780 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha