Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EVROmat a.s.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11487350713 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Místo výkonu práce: Tovární 1932/30, 400 01 Ústí nad Labem.
Požadavky:
Platný průkaz VZV (aktivní řidič);
Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost ;
Schopnost samostatně řešit problémy;
Dobrý zdravotní stav;
Trestní bezúhonnost.
Náplň práce:
Správná manipulace s materiálem a hotovými výrobky ve skladu;
Správné a včasné zásobování;
Zaskladňování a vyskladňování materiálu;
Podílí se na trvalém snižování chybné manipulace s materiálem, komponenty a hotovými výrobky;
Spolupráce při provádění inventur;
Udržování pořádku a čistoty na pracovišti.
Co můžete čekat od nás:
Zázemí silné rozvíjející se společnosti;
Příspěvek na stravování;
13. plat;
Další odměny v závislosti na výkonu.
Zájemci se mohou hlásit na uvedené adrese nebo telefonicky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha