Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Vila Vančurova o.p.s.

Všeobecné sestry s osvědčením

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10817420795 | aktuálnost: 14. 9. 2016

  • SŠ/VŠ všeobecná sestra s registrací, registrace podmínkou, praxe u lůžka výhodou, zkušenosti s prací v domově pro seniory a domově se zvláštním režimem výhodou, skvělé komunikační schopnosti, zkušenosti s výkaznictvím na pojišťovny, uživatelská znalost práce na PC podmínkou, znalost práce s informačním systémem Cygnus výhodou, pozitivní vztah k seniorům, aktivní přístup, schopnost týmové práce, samostatnost, odpovědnost, rozhodnost, ochota učit se novým věcem, vítaná zkušenost s ošetřováním dekubitů a chronických ran, včetně vedení ošetřovatelské rehabilitace.

Mzda 16 000 - 17 500 Kč, 2-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Glos Miroslav, životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: recepce@vilavancurova.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 000 - 17 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail