Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Account manager/ka - junior/senior, 45-80 000 Kč

referenční číslo: 0364717C | aktuálnost: 23. 1. 2017

Chtěli byste pracovat pro stabilní mezinárodní společnost, která ráda aktivně podpoří Váš budoucí profesní a osobní rozvoj?
Chtěli byste třeba po zapracování absolvovat pracovní stáže na pobočkách společnosti v zahraničí?
Rádi byste uvítali možnost realizace Vašich nápadů a nových přístupů v reálné praxi?
Uvítali byste svůj reálný, budoucí, plánovaný karierní růst?

A očekáváte, že za svoji práci budete také následně náležitě a nadstandardně ohodnoceni?

Pokud reagujte na naši nabídku práce, protože budete tím vhodným kandidátem / kandidátkou, kterého v tuto chvíli pro našeho klienta hledáme.

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí (kanceláře v centru Brna)
- garantovanou fixní mzdu a k tomu vysoké obchodní provize z každé zakázky - žádné nesplnitelné plány, žádné stropy, přímý podíl na zisku.
- práci na HPP nebo po dohodě je možnost práce i na IČO
- školení a vše s ním spojené je, samozřejmě, hrazené firmou
- intenzivní marketingovou podporu
- profesní podporu a odbornou garanci po celou dobu spolupráce
- možnost zvyšování svých profesních znalostí - pozice s kariérním postupem
- možnost práce či stáží i na zahraničních pobočkách

Požadujeme:
- řádně ukončené SŠ/SOU vzdělání
- čistý trestní rejstřík
- dobré komunikační schopnosti
- aktivní znalost českého jazyka - cizí jazyk výhodnou
- uživatelskou znalost práce na PC
- aktivní proklientský přístup
- ochotu učit se novým věcem

Náplň práce:
- komunikace s novými a stávajícími klienty společnosti
- kontrola čerpání služeb klienty a support klientů
- zajišťování technické podpory klientům společnosti

Hlavním úkolem této pracovní pozice je budování a rozvoj vztahů s klienty společnosti.

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Mzda: 45 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha