Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

WIMEX s.r.o.

Ruční baliči

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10614420747 | aktuálnost: 6. 12. 2016

Hledáme pracovní síly na Dohodu o pracovní činnosti na občasnou výpomoc při zastupování nepřítomností vyvolaných čerpáním dovolené nebo nemocí zaměstnanců.

Vhodné jako dlouhodobý přivýdělek. PRACOVAT JE TŘEBA NA CELÉ TÝDNY - CELKOVĚ ZHRUBA POLOVINA PRACOVNÍ DOBY ZA ROK !!

Náplň práce: zajišťování balicích prací na různých typech výrobních linek; sledování kvality koncového výrobku.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci a zázemí stabilní společnosti s řadou zaměstnaneckých benefitů - podnikové stravování + příspěvek na stravování ve výši 50%, občerstvení na pracovišti, stálé pracovní místo, komplexní zaškolení, vzdělávací kurzy, firemní akce, přátelský kolektiv.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: zamestnani@wimex.eu a do předmětu uveďte název pozice.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 63 - 73 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

WIMEX s.r.o., Simona Vajsarová, zamestnani@wimex.eu