Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mgr.Bc. Richard Duřpekt

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10705130782 | aktuálnost: 20. 7. 2016

  • Zaměstnavatel je provozovatelem bankovní pobočky s komplexními službami v oblasti hypoték, investic, pojištění, spoření a úvěrů od více než 50 obchodních partnerů.

Vaším úkolem bude vyhledávání obchodních příležitostí v oblasti:
o Financování firem
o Financování fyzických osob

Proč chtít pracovat právě v téhle pozici ?
o V rámci obchodních aktivit se budete potkávat s majiteli významných firem v regionu
o Budete využívat servisní zázemí pobočky v Bystřici nad Pernštejnem
o Na pobočce najdete příjemnou pracovní atmosféru a příjemné zázemí pro obchodní schůzky
o Získáte spoustu školení obchodních dovedností

Proč vybereme právě vás?
o Střední školu jste hravě ukončil/la maturitní zkouškou
o Baví vás poznávát nové lidi
o Počítač umíte používat nejen ke sledování filmů a brouzdání po internetu
o Umíte pracovat samostatně a plánování času je pro vás samozřejmostí
o Kromě pochvaly od šéfa za dobře odvedenou práci očekáváte pravidelně každý měsíc hodně peněz
o Na cestách v regionu Bystřice - Žďár nezabloudíte
o A samozřejmě váš trestní rejstřík je čistý jak čerstvě napadaný sníh, půjčky splácíte včas a dlužíté jen ztracený hovor, protože vám telefon zvonil v průběhu důležité schůzky

Co nepotřebujete?
o Znalost finančních produktů, od toho máme na pobočce specialisty

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj životopis na adresu richard@durpekt.cz. Pokud vás oslovíme, očekávejte první kolo pohovorů 24.5.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha