Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ascari s.r.o.

Pomocní dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10717660757 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Požadujeme

Manuální zručnost a dobrý zrak
Pečlivost, trpělivost, zodpovědnost a dochvilnost
Ochotu pracovat v pravidelném 12.h směnném provozu

Nabízíme

Práci na HPP
Zajímavé finanční ohodnocení (17 300 Kč - 22 000 Kč)
Kvartální ohodnocení za kvalitu a výkon 4 500 Kč
Nástupní bonus 1000 Kč po odpracovaném měsíci
Docházkový bonus 1 500 Kč
Příspěvek na dopravu 300 Kč - 1 400 Kč (z Brna do Kuřimi za 15 min)
Zvýšení mzdy po zapracování
Jistotu výplatního termínu vždy do 15. v měsíci
Možnost kariérního růstu
Příspěvek na závodní stravování
Zázemí stabilní společnosti
Rozpis směn na celý rok
25 dní dovolené
13.plat

Náplň práce
Různorodá práce dle pokynů nadřízeného
Obsluha výrobních zařízení
Montování dílů nebo svazků
Balení výrobků

Místo výkonu práce: Kuřim

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 17 300 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha