Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Elektromechanik až 30000 Kč

(referenční číslo: 12-30-218520/JD)

Baví Tě obor elektro a nevadí ti 3 směnný provoz?
PAK pokračuj ve čtení nabídky práce elektromechanika

Náplň práce:

  • nastavení a případné opravy strojů ve výrobě
  • elektroúdržba strojů
  • vedení záznamů o opravách
  • náměty na zlepšování pracovních procesů

Požadujeme:

  • SOU/SŠ elektrotechnického směru
  • Vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
  • znalost elektrorozvodů
  • znalost elektropohonů
  • znalost číslicově řízených strojů (PLC)
  • ochota práce na 3 směny

Nabízíme:

Benefity:
13.plat
5 dní mimořádné dovolené
závodní stravování
jazykový kurz AJ
prémie
zaměstnanecké akce
Průměrná hrubá mzda po ZD 30000,-Kč/měs.
pravidelný a postupný růst mzdy

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete obratem k posouzení VÁŠ ŽIVOTOPIS, ozveme se Vám! Děkujeme.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc
Region: Olomoucký kraj
Obor: Technika, elektrotechnika
Typ nabídky: Zaměstnání